KONTAKTAI - Įranga darbui aukštyje

Užsakymų telefonas +370 612 23057

įranga darbui aukštyje

KONTAKTAI

 
 
 

 

Vakarų Lietuvos regionas 

Česlovas Nausėda
+37062668058
ceslovas@bokstelis.lt


Tomas Raškauskas
Šiaulių padalinio vadovas
+370 616 95045
tomasr@bosktelis.lt


Šarūnas Šetkus
Projektų vadovas
+370 630 94467
sarunas@bokstelis.lt

  Rytų Lietuvos regionas 

Giedrius Bučius
Rytų Lietuvos regiono
Pardavimų vadovas
+370 630 58015
giedrius@bokstelis.lt

Tomas Blaževičius
projektų vadovas
+370 609 39427


Deividas Petronis
Vilniaus padalinio vadovas
+370 611 13441
deividas@bokstelis.lt

Giedre Budaha
+370 612 23057
giedre@bokstelis.lt

Evaldas Liutkevicius
Projektų vadovas
+370 615 41889
evaldas@bokstelis.lt

Mantvydas Laugalaitis
Projektų vadovas
+370 630 74606
mantvydas@bokstelis.lt

 

Klaipėdos padalinys

Tel: +37062668058
Email. ceslovas@bokstelis.lt

Klaipėda, Šilutės pl. 93C
Serviso tel.: +370 630 82617

Vilniaus padalinys

Tel.: +370 630 58015
Email.: giedrius@bokstelis.lt

Savanorių pr. 180, Vilnius 03154
Serviso nr. +370 613 87528

Šiaulių padalinys

Tel.: +370 616 95045
Email.: tomasr@bokstelis.lt

Pramones g. 26 Šiauliai
Serviso tel.: +370 630 21286

Kauno padalinys


Tel.: +370 612 23057
Email.: giedre@bokstelis.lt

Pakalnės 5d, Domeikava, Kauno raj. 54354
Serviso tel.: +370 615 48519

 

 

 

 

SUSISIEKITE


[recaptcha]

* - būtini laukai


Įranga darbui aukštyje