KONTAKTAI - Įranga darbui aukštyje

Užsakymų telefonas +370 612 23057

  1. Serviso paslaugos

  2. Kaunas +370 602 26514, Vilnius +370 672 65362
  3. Klaipėda +370 602 26514, Šiauliai +370 602 26514
  4. Budintis mechanikas +370 672 65362
įranga darbui aukštyje

KONTAKTAI

 

 

 

Pardavimų skyrius

Giedrius Bučius

Lietuvos pardavimų vadovas

+370 630 58015

giedrius@bokstelis.lt

Giedrė Budaha

Komercijos vadovė

+370 612 23057

giedre@bokstelis.lt

Kauno regionas

Evaldas Liutkevičius

Projektų vadovas

+370 615 41889

evaldas@bokstelis.lt

Mantvydas Laugalaitis

Regiono nuomos vadovas

+370 630 74606

mantvydas@bokstelis.lt

Vilniaus regionas

Deividas Petronis

Vilniaus padalinio vadovas

+370 611 13441

deividas@bokstelis.lt

Giedrius Bučius

Lietuvos pardavimų vadovas

+370 630 58015

giedrius@bokstelis.lt

Vytautas Mažuolis

Projektų vadovas

+370 609 39427

vytautas@bokstelis.lt

Klaipėdos regionas

Donatas Stonkus

Projektų vadovas

+370 630 94467

donatas@bokstelis.lt

Šiaulių regionas

Donatas Stonkus

Projektų vadovas

+370 630 94467

donatas@bokstelis.lt

Klaipėdos padalinys

Užsakymų tel: +370 626 68058
Email. ceslovas@bokstelis.lt

Klaipėda, Šilutės pl. 93 C
Serviso tel.: +370 602 26514

Vilniaus padalinys

Užsakymų tel.: +370 630 58015
Email.: giedrius@bokstelis.lt

Metalo g. 3, Vilnius 02190
Serviso tel.: +370 672 65362

Šiaulių padalinys

Užsakymų tel.: +370 630 94467
Email.: donatas@bokstelis.lt

Pramones g. 26 Šiauliai
Serviso tel.: +370 602 26514

Kauno padalinys


Užsakymų tel.: +370 612 23057
Email.: giedre@bokstelis.lt

Pakalnės 5d, Domeikava, Kauno raj. 54354
Serviso tel.: +370 602 26514

 

 

 

 

SUSISIEKITE

    * - būtini laukai

    
    Įranga darbui aukštyje